Odlični rezultati judoistov Judo kluba Litija na Pokalu Novega mesta

V soboto, 13.5.2023 je v Športni dvorani Marof v Novem mestu potekal uradni turnir za starostne kategorije U12 in U14 v judu. Tekmovali so tudi judoisti Judo kluba Litija, ki so se po končanem uradnem delu tekmovanja uvrstili na odlično EKIPNO 15. MESTO izmed vseh sodelujočih kubov. K temu so doprinesli naši najboljši borci ekip U12 in U14 in sicer Lina Pantar, ki je v kategoriji mlajših deklic osvojila 1. mesto, Evelin Groboljšek, ki je v kategoriji mlajših delic osvojila 3. mesto in Alex Malgaj, ki je v kategoriji starejših dečkov osovojil 3. mesto. Zelo dobro sta se borila tudi tekmovalca Maks Vizlar in Mark Kadunc, ki sta se letos prvič preizkusila tudi na tekmovanjih juda in se odlično borila ter osvojila 7. mesto med mlajšimi dečki U12. Vsem tekmovalcem čestitamo za zelo uspešne borbe.