Logo MojaObčina.si
JUTRI
15°C
9°C
SOB.
18°C
8°C
4595

Judo klub Litija osvojil 5 kolajn z najmlajšimi judoisti

V soboto, 3.12.2022 je v Škofji Loki potekal Pokal za najmlajše, katerega se je z ekipo 8 tekmovalcev udeležil tudi Judo klub Litija. Tekmovali so otroci od 1. do 5. razreda in osvojili odlične rezultate ter kar 5 uvrstitev med tri najboljše. Ponosni smo na vse tekmovalce, ki so dobili novo motivacijo, hkrati pa pokazali, da smo na pravi poti, da postanejo dobri judoisti.

Vsi tekmovalci so prejeli sok in čokolado. Tekmovanje je bilo zelo dobro organizirano, pri otvoritvi pa so starejši judoisti pokazali gimnastične prvine in judo tehnike in navdušili tako otroke, kot tudi starše in gledalce. Drugo mesto je osvojila naša nova članica Evelin GROBOLJŠEK, ki se je odlično borila. Tretje mesto so osvojili Nejc JERMAN, David BORENOVIĆ, Aljaž LUKŠIČ in Lina PANTAR, četrto mesto pa Aleksej LIČEN in Filip JELŠEVAR. Nik Mesarić Vukovič je bil peti.

 

Odlični rezultati judoistov JK Litija:

 

2. mesto

- Evelin Groboljšek

 

3. mesto

- Nejc Jerman

- David Borenovič

- Aljaž Lukšič

- Lina Pantar

 

4. mesto

- Aleksej Ličen

- Filip Jelševar

6. mesto

- Nik Mesarić Vukovič

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi