Logo MojaObčina.si

Litija

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
4°C
-2°C
Deli

Usposabljanje za mlade - Odnosi z javnostmi in komuniciranje

V sredo, 15.3.2017 organiziramo v MC Litija delavnico ODNOSI Z JAVNOSTMI IN KOMUNICIRANJE. Usposabljanje je primerno za brezposelne mlade, prostovoljce v mladinskih in drugih organizacijah in izkušene mladinske delavce. Naučili se bomo: kako nastopati v javnosti, kako napisati dobro novico ali sporočila za javnost, narediti komunikacijski načrt projekta, kakšen slog pisanja uporabljati,.... Delavnico bosta vodila mag. Maje Hostnik in David Banović, izkušena komunikatorja s področja odnosov z javnostmi in medijskega komuniciranja. Delavnica bo potekala od 10.00 do 17.00. Prijavi se do 10.3.2017  na:  https://goo.gl/Tbt1sk

 

Za dodatne informacije lahko pišete na nika.zaletelj@mreza-mama.si ali pokličete na telefonsko številko 030 618 628.

 

Usposabljanje poteka v okviru projekta MLADIM, katerega glavna namena sta nudenje zaposlitve neizkušenim mladim in okrepitev mladinskega sektorja. Po končanem projektu bodo vključeni mladinski centri zaposlili 32 na novo usposobljenih mladinskih delavcev/informatorjev, prav tako pa bodo aktualni mladinski delavci pridobili nove kompetence ter orodja za delo z mladimi. V Mladinskem centru Litija bomo zaposlili dva mladinska delavca.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!