Logo MojaObčina.si

Litija

DANES
4°C
-1°C
JUTRI
6°C
2°C

Prostovoljec zasavske regije 2019

Na Regionalnem centru smo objavili javni natečaj za najzaslužnejše prostovoljke in prostovoljce v posamezni občini zasavske regije ter najzaslužnejše prostovoljske organizacije iz zasavske regije v letu 2019. 
 

Izkoristite možnost in tudi vašim prostovoljcem omogočite, da se potegujejo za naziv Prostovoljec zasavske regije 2019. 

 

Namen javnega natečaja je podelitev priznanj tistim posameznikom in organizacijam, ki opravijo največ prostovoljnega dela in dosegajo največje učinke ter s svojim delovanjem pripomorejo k promociji in spodbujanju prostovoljstva v zasavski regiji.


Rok oddaje predlogov za najzaslužnejše prostovoljke in prostovoljce posamezne občine zasavske regije in prostovoljske organizacije iz zasavske regije (Zagorje, Litija, Hrastnik, Trbovlje) je petek 3.1.2020.

 

Vabljeni, da do takrat oddate vaše predloge za tiste posameznike in posameznice, ki si po vašem mnenju zaslužijo naziv Prostovoljec zasavske regije 2019 in tiste organizacije, ki po vašem mnenju dobro širijo vrednote prostovoljstva in z vključevanjem prostovoljcev v svoje dejavnosti pripomorejo k boljšem življenju v skupnosti. 


Vaše predloge lahko oddate na spodnjih dveh povezavah:

Obrazec za predlaganje posameznikov in posameznic za priznanje Prostovoljec zasavske regije 2019
Obrazec za predlaganje organizacij za naziv Prostovoljska organizacija zasavske regije 2019


 

Na spodnji povezavi je dostopno celotno besedilo javnega razpisa:

Celotno besedilo javnega natečaja


 

Ekipa Regionalnega centra NVO


 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi