Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo jasno, po nižinah in ob morju bo ponovno nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju do 12 stopinj C.
8°C | 21°C
sreda, 18.10.2017
7°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 21°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

MC Litija išče nove sodelavce za delo na ......


PROSTOVOLJSTVO

| |
16.09.2015      10:58
A A

MC Litija išče nove sodelavce za delo na projektihDeli:

V MC Litija iščemo nove sodelavce prostovoljce za delo na posameznih projektih:

-          - Stojnica vse zastojn

-          - Unikatija

-          - Klubska scena

-          - Učna pomoč

V ekipo malce trčenih, ampak prijetnih sodelavcev MC Litija sprejemamo nove posebneže, ki bi delali na posameznih projektih. Če si firbčna afna, ki rada sprejema nove izzive, si odprte glave, predvsem pa aktiven posameznik, ki želi nekaj dobrega narediti zase in za družbo, je MC Litija pravo mesto zate. Oglasi se na Ponoviški 12, piši na programmc@mc-litija.si ali pokliči na 051 443 410 in Lea ti bo zagotovila dodatne informacije.

-----------------------

Stojnica vse zastojn je humanitarni prostovoljski projekt Mladinskega centra Litija. Prek tega projekta poteka predvsem izmenjava rabljenih oblek, obutve, igrač in hišnih tekstilij. Z zbranimi kosi želimo pomagati predvsem ljudem iz Litije in okolice, ki so se znašli v stiski, nemalokrat pa “vintidž” kose na Stojnici najdemo tudi mladinci (tudi tisti po srcu).

 

UNIKA-tija je projekt, skozi katerega se predstavlja ustvarjalce, ter njihova dela z različnih področij ustvarjanja. S projektom želimo podpreti predvsem lokalne mlade ustvarjalce, ki morebiti ne vedo, kako poskrbeti za prodajo svojih blagovnih znamk oz. unikatnih izdelkov.

 

V Mladinskem centru Litija pripravljamo večere poezije in glasbe z naslovom Klubska scena. Dogodki se vrstijo nekajkrat letno. Na njih nastopajo bolj ali manj uveljavljeni domači glasbeniki in literati. Splošni cilj dogodka je pripeljati občo kulturo v naše malo mesto ter spodbuditi mlade literate in glasbenike, da ob klubskem vzdušju predstavijo svoja dela.

 

Učna pomoč je projekt namenjen učencem osnovnih šol, ki imajo težave pri učenju ali pa bi želeli o snovi vedeti več. Učna pomoč poteka ob ponedeljkih in četrtkih v prostorih MC Litija od 16.00 do 17.30. Obisk učne pomoči je brezplačen. Udeleženci morajo imeti s seboj učne zvezke in knjige, ki jih uporabljajo v šoli pri posameznem predmetu.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Litija? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občina Litija
Občina Litija
Jerebova ulica 14
Tel:(01) 896 34 24

Bodite prvi pri oddaji mnenja.