Logo MojaObčina.si

Litija

DANES
14°C
6°C
JUTRI
12°C
5°C
1827

Samo še en slab teden...

Vsem, ki se zanimate za ogled slik (olje na platnu), katerih avtor je Jože Ambrož, sporočamo, da so slike trenutno na razstavi v Domu Tisje v Črnem Potoku. Razstava bo na ogled samo še do torka, 9.aprila 2019, Kasneje slike ne bodo več na ogled, tudi pri nas doma ne. Do naslednje razstave...  

 

Prosimo za razumevanje in vas obenem vabimo, da izkoristite priložnost in si slike ogledate zdaj, ko so še na razstavi.

P.s.: Unikatne lesene izdelke Ambrož kreacije pa si lahko ogledate (in jih kupite) tudi pri nas, na našem domačem naslovu: Riharjevec 8, Šmartno pri Litiji. Vendar pa vedno: po predhodnem dogovoru, na telefonski številki: 040 694 709 ali na: ljubim.les@gmail.com


Za Ambrož kreacije
Katarina Ambrož

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi