Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 17.11.2018

pretežno jasno
Ponoči bo na Primorskem precej jasno, drugod bo delno jasno z občasno nekoliko povečano oblačnostjo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna burja. Jutranje temperature bodo od -1 do 3, na Primorskem do 6 °C.
2°C | 7°C
nedelja, 18.11.2018
2°C | 6°C
ponedeljek, 19.11.2018
1°C | 5°C
torek, 20.11.2018
1°C | 3°C
Opozorila
Petek, 16.11.2018 ob 18h
V soboto in v nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
2°C
7°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Zlata plaketa in zlate maturantke za ......


OBČINSKE, SREDNJA ŠOLA

| |
27.07.2017      11:27
A A

Zlata plaketa in zlate maturantke za Gimnazijo LitijaVir fotografije: Spletna stran Občine Litija
Vir fotografije: Spletna stran Občine Litija
Deli:
Ob podelitvi letošnjih občinskih nagrad Občine Litija je najvišja, Zlata plaketa, pripadla Gimnaziji Litija, saj letos mineva 20 let od njene ustanovitve. Kakovost šole je bila od nekdaj med osrednjimi cilji ustanoviteljev, pišejo na spletni strani Občine Litija, o tem, do kakšne mere pa jim je to kakovost uspelo realizirati, pa dosti pove število uspešnih maturantov Gimnazije Litija. Zlatih maturantov je bilo v dvajsetih letih kar 56, med njimi pa jih je sedem kasneje postalo tudi doktorjev znanosti.
Letošnja generacija j upravičila uspeh predhodnikov, saj je na Gimnaziji Litija vseh 65 četrtošolcev uspešno opravilo mauro. Kar 80% jih je pri tem doseglo prav dober ali odličen uspeh. Najbolj ponosni pa so na štiri zlate maturantke, od katerih je ena, Nadja Strle, dosegla prav vse možne točke in tako postala diamantna maturantka.

Čestitke tako uspešnim dijakom kot profesorjem, ki pomagajo ohranjati kakovost Gimnazije Litija!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!