Logo MojaObčina.si

Litija

DANES
4°C
0°C
JUTRI
5°C
-2°C

Tamburaški orkester Šmartno išče nove člane!

Tamburaši v Šmartnem igrajo že od leta 1892 in so eni prvih tamburaških zasedb v Sloveniji. V svoji dolgoletni zgodovini so nanizali veliko uspehov na tekmovanjih in spletli mnogo mednarodnih vezi na svetovnih festivalih in koncertih.

 

Kdo si ne bi želel sodelovati v odlični družbi in izvajati raznovrstno glasbo doma in po svetu?!


Vsi, ki imate ljubezen do glasbe in si želite svoj prosti čas glasbeno popestriti se pridružite članom tamburaškega orkestra Šmartno!
Na vajah vas čaka tako smeh in dobra volja kot tudi resno delo in priprave na različne projekte (Latino Martini, letni koncert, regijska in državna tekmovanja...).V orkestru za vsakega člana zagotovijo inštrument, notno gradivo in učne ure, kjer posameznik pridobi osnovno poznavanje inštrumenta in tehniko igranja. Sprejmejo vsakogar, ki ima veselje do igranja, ne glede na starost, glasbeno izobrazbo in predznanje.
Zato vsi nadobudni glasbeniki lepo vabljeni, da se šmarskim tamburašem pridružite v tamburaških vrstah!


Kontakt: tamburasi.smartno@gmail.com
Umetniški vodja Štefan Vidic: 040219788
Tajnica Manca Murn: 068621589

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi