Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo jasno, po nižinah in ob morju bo ponovno nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju do 12 stopinj C.
8°C | 21°C
sreda, 18.10.2017
7°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 21°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

50-letniki bodo z dobrodelnim koncertom ......


KULTURA

| |
18.03.2014      8:38
A A

50-letniki bodo z dobrodelnim koncertom pomagali družinam v stiskiDeli:

Abrahamov ključ Srca Slovenije je projekt, ki že šesto leto zapored povezuje Slovence, ki v letošnjem letu praznujejo svoj 50. rojstni dan in želijo pomagati skupnosti, v kateri živijo. Abrahami so se odločili za zbiranje dobrodelnih sredstev za družine v stiski preko dobrodelne organizacije Karitas. V ta namen v soboto, 22. marca 2014, ob 19. uri v kulturnem domu Dolsko  pripravljajo dobrodelni koncert, na katerem bodo med drugim nastopili Julija Kramar, Peter Vode in Nataša Madjar

 

Pobudnica koncerta, Ana Koprivnikar, ki se tudi sama pridružuje letošnji ekipi abrahamov, je povedala, da »želijo v letošnji ekipi abrahamov, v kateri so zaenkrat le ženske predstavnice, pomagati materam in njihovim družinam, ki so se znašle v finančni stiski. Verjamejo v dobroto ljudi in solidarnost, ki je v teh težkih časih vse bolj dobrodošla oblika pomoči soljudem v stiski«. Na dobrodelnem koncertu, ki so ga naslovili »Za mamino srce, za sr(e)čno prihodnost«, bodo sodelovali poleg Julije Kramar, Petra Vodeta in Nataše Madjar še Mešani pevski zbor Svete Helene, Senožeški tamburaški orkester, Ženska vokalna skupina Lipa in Jure Hudoklin.

Poleg nakupa vstopnice za dobrodelni koncert lahko svoj dar posamezniki prispevajo tudi v obliki denarnih sredstev na bančni račun Župnijske Karitas Dol pri Ljubljani 24200-9010568840, ki je odprt pri Reiffeisen Banki. 

K sodelovanju so povabljeni vsi abrahami, ki letos praznujejo svoj okrogli 50. jubilej, in vsi drugi ljudje dobre volje, ki podpirajo tovrsten način skupnega praznovanja.
Priloge:
Neznan tip datoteke
Plakat.jpg
23002_plakat-koncert-2014.jpg (551,04 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Litija? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občina Litija
Občina Litija
Jerebova ulica 14
Tel:(01) 896 34 24

Bodite prvi pri oddaji mnenja.