Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.10.2018

delno oblačno
Danes bo sončno, na severu in severovzhodu občasno pretežno oblačno. Predvsem v Prekmurju bo lahko popoldne ali zvečer padla kakšna kaplja dežja. Čez dan se bo krepil veter severnih smeri, ki bo močnejši zlasti v višjih legah severovzhodne in severne Slovenije. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 °C.
7°C | 22°C
četrtek, 23.10.2018
4°C | 15°C
petek, 25.10.2018
6°C | 18°C
sobota, 26.10.2018
10°C | 18°C
nedelja, 27.10.2018
12°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 24.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Izobraževalni center Geoss sodeluje v ......


EVROPSKI PROJEKTI

| |
08.08.2018      14:19
A A

Izobraževalni center Geoss sodeluje v programu Evropa za državljane


Migracije so eden večjih izzivov Evropske unije, zato je sodelovanje pri iskanju učinkovitega odziva na migracijske tokove ključnega pomena. Ravno s tem namenom se je Izobraževalni cneter Geoss iz Litije vključil v program Evropa za državljane, projekt ISLA, kjer skupaj s partnerskimi organizacijami iz Italije, Hrvaške️ in Portugalske izmenjujejo in iščejo nove, dobre prakse v procesu sprejema migrantov.


Deli:

Tekom dvoletnega trajanja projekta se bodo partnerji srečevali na mednarodnih konferencah, pripravili bodo raziskavo in primerjavo stanja sprejema migrantov v svojih državah, izmenjavali dobre prakse, ter iskali nove inovativne rešitve za odziv na migracijske tokove, katerim smo priča v zadnjih časih.

 

Bodite aktivni evropski državljani in sodelujte tudi vi - odgovorite na kratko anketo, ki bo omogočila primerjavo sprejemnih postopkov migrantov po državah. Ankleta je dostopna na sledeči povezavi: https://www.1ka.si/a/179254
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Litija!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!