Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.01.2018

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, ponekod po kotlinah lahko nastane kratkotrajna megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, v alpskih dolinah do -8, ob morju okoli 2.
-2°C | 10°C
četrtek, 25.01.2018
0°C | 12°C
petek, 26.01.2018
6°C | 12°C
sobota, 27.01.2018
3°C | 13°C
nedelja, 28.01.2018
2°C | 9°C
Opozorila
Torek, 23.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Znanost in Naravna Prehranska Dopolnila GNLD


OBVESTILA, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
21.05.2015      11:42
A A

Znanost in Naravna Prehranska Dopolnila GNLD


Ko boste spoznavali Naravna prehranska dopolnila, ne boste zasledili "modnih" ali "trendovskih” izdelkov. Zakaj? Ker GNLD že 57 let raziskuje in izdeluje prehranska dopolnila, ki so del verige človeške prehrane. Če določene surovine ne veljajo za varne v človeški prehrani, jih ne bomo uporabili v naših izdelkih. Imamo tudi zelo učinkovita biorazgradljiva čistila, ki se uporabljajo v izjemno majhnih količinah in kozmetiko negovalnega značaja blagovne znamke "NUTRIANCE"


Deli:

PODPIRA JIH ZNANOST Čistost, moč in dokaz - GNLD izdelki temeljijo na naravi in podpira jih znanost. Uporabljamo le najboljše naravne sestavine iz polnovredne hrane, ki jih podpirajo raziskave vodilnih znanstvenikov in prehranskih strokovnjakov z vsega sveta.

 

Deli:           More Sharing Services     

Zgodovina znanstvene odličnosti                

 

Dr. Arthur Furst (1914 - 2005)

Ustanovni in častni član Znanstveno-svetovalnega odbora (SAB), Ph.D., Sc.D., D-ATS, toksikolog, farmakolog, član desetih znanstvenih združenj, svetovalec Svetovne zdravstvene organizacije (WHO). Dr. Arthur Furst je bil mednarodno priznan kot pionir v toksikologiji in raziskovanju raka, ustanovil je Stanfordski laboratorij za onkološko kemoterapijo in bil kar 50 let na čelu znanstvenih raziskovanj za onkološko kemoterapijo. Njegova odkritja so tlakovala pot GNLD-jevim izdelkom. 

 

Prehranska dediščina GNLD-jev Znanstveno-svetovalni odbor (SAB), ki ga je leta 1976 ustanovil dr. Furst se nahaja na čelu svetovne mreže vodilnih znanstvenikov in raziskovalcev. Znak SAB-a zagotavlja najboljše, najbolj varne in najbolj učinkovite izdelke na svetu.

 

GNLD-jev Znanstveno-svetovalni odbor (SAB) GNLD-jev SAB ima danes svoje mesto v središču svetovne mreže vodilnih znanstvenikov in raziskovalcev, da lahko razvija najboljše, najbolj varne in najučinkovitejše izdelke, ki jih svet lahko ponudi.

John R. Miller, Mednarodni podpresdednik znanosti in tehnologije         

Arianna Carughi, Ph.D., C.N.S., doktorica     prehrambenih znanosti in članica Stanforda Fred Hooper Ph.D., biokemik in nutricionist       Anjana Srivastava M.S., M.B.A.,Izvršna podpredsednica za izdelke, znanost in tehnologijo       David Shepherd, PPh.D., mikrobiolog, mednarodno     priznan strokovnjak za fitokemijo

Laszlo Somogyi, Ph.D., prehrambeni tehnolog in     nutricionist          

Dr. Diane E. Clayton, Ph.D.,     biokemija, prehrana E.S.E.R.M.A.E. zdravnica

Mark Lowman, Direktor razvoja novih izdelkov   

 

Ko boste spoznavali izdelke GNLD, ne boste zasledili "modnih" ali "trendovskih” izdelkov. Zakaj? Ker GNLD že 57 let raziskuje in izdeluje prehranska dopolnila, ki so del verige človeške prehrane. Če določene surovine ne veljajo za varne v človeški prehrani, jih ne bomo uporabili v naših izdelkih.

 

član/distributer GNLD:

Konrad Mlinarič

Trniče 33 2206 Marjeta na Dravskem polju

051/411-237

kmlinari58@gail.com
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lenart!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!