Logo MojaObčina.si

Lenart

DANES
24°C
12°C
JUTRI
27°C
11°C
1698

Ponudba letovanj za 2019

Turistična agencija AŽ (AŽ - SVETOVNA POTOVANJA d.o.o.)
obvešča svoje zveste in bodoče stranke, da so v poslovalnici na voljo katalogi organizatorjev potovanj RELAX, SONČEK, BONUS, PALMA, .... za Jadran in Mediteran 2019. Nekaterim ponudbam so cene do konca decembra oz. januarja znižane do 30%. Turistična agencija AŽ pa bo z dodatnimi ugodnostmi presenetila vse, ki se bodo do konca decembra oz. januarja odločili in vplačali akontacijo za katerokoli ponudbo. Če v katalogu "svoje" ponudbe ne boste našli, vam bo posebej za vas ponudbo poiskala in uredila po najboljši možni ceni. Vse informacije so na voljo na 059 072 001 oz. vsaki dan med tednom od 09:00 do 16:00 ure, po dogovoru pa tudi izven delovnega časa na Trgu osvoboditve 2 v Lenartu, stavba kulturnega doma, vhod iz avtobusne postaje.
Pohitite, da vam ugodna ponudba ne poide!

Povezave

www.az-sp.si

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi