Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe ali nevihte, ki jih bo več na zahodu. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo 26 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 31°C
četrtek, 29.06.2017
21°C | 27°C
petek, 30.06.2017
16°C | 28°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 26°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Slovenske gorice v boj za nove tri točke in ......


ŠPORT

| |
16.02.2012      10:30
A A

Slovenske gorice v boj za nove tri točke in utrditev na drugem mestuVabilo
Vabilo
Deli:

V petek, 17.02.2012 se bo v športni dvorani v Voličini odvijal že 16. krog 2. SFL, kjer se bosta med seboj pomerili ekipi domačih Slovenskih goric in gostujoče ekipe KMN Sevnica iz istoimenskega kraja.

Tekma, ki se bo pričela ob 20.00 uri,bo za domačo ekipo iz Voličine velikega pomena, saj bi se v primeru zmage še dodatno utrdili na drugem mestu prvenstvene lestvice. Trenutna prednost pred tretjeuvrščeno ekipo, kjer se trenutno nahaja prav naš naslednji nasprotnik, znaša pet točk. Zmaga bi v tem primeru štela dvojno, saj bi se tako z novimi tremi točkami prednost dodatno povečala, hkrati pa bi naredili tudi velik korak do končnega drugega mesta.

Ekipo KMN Sevnica sestavljajo pretežno mlajši igralci, ki so dobro fizično pripravljeni, hkrati pa nastopajo pod vodstvom Mitje Jonteza, ki je v tem trenutku eden najboljših trenerjev futsala v Sloveniji. Vsekakor smo prepričani, da bo njihov glavni cilj zmaga, na nas pa je, da jim z borbeno, kombinatorno in maksimalno odgovorno igro to poskušamo preprečiti. Voda na naš mlin je tudi v tem, da je goste pred dnevi zapustil njihov najboljši igralec, Dejan Bizjak, kateri bo svoje nogometno znanje v prihodnje dokazoval v Srbiji pri tamkajšnjem aktualnem državnem prvaku.

Domača trenerja Fredi Živko in Bojan Peklar bosta imela tokrat na voljo praktično vse igralce, saj trenutno v kadru nimamo kaznovanih igralcev, prav tako nimamo igralcev, ki bi jim nastop onemogočale poškodbe.

Vabljeni torej na nogometno poslastico v Voličino, kjer nam boste lahko skupaj z našimi zvestimi navijači pripomogli do nove zmage.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lenart!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.