Logo MojaObčina.si

Lenart

DANES
-2°C
-2°C
JUTRI
1°C
-3°C
2929

Praznik krajevne skupnosti Voličina

 

Kmalu se začenja skoraj ves mesec dolgo praznovanje krajevne skupnosti Voličina, ki bo potekalo od 8. do 30. septembra.

Ob tej priliki sta g. Peter Golob, predsednik sveta KS Voličina in g. Janez Kramberger, župan Občine Lenart zapisala:

"Čas trgatve, obiranja jabolk, god farnega zavetnika svetega Ruperta, žegnanje, krajevni praznik, čas za srečanja in druženja. Kraji živijo le z ljudmi. Lep je ta naš svet, pokrajina in kraji. Prav je, da ga cenimo, zavedajmo se vrednosti tega, kar delamo, ustvarjamo, pridobitev, vsega, kar je dobro za ljudi. Prireditve ob krajevnem prazniku niso delo peščice posameznikov, ampak skupnosti, volje in prizadevanj društev, šole, župnije, drugih organizacij in posameznikov. Ljudem dobre volje in pozitivne energije, ki s svojim delom, tudi prostovoljnim v kraju boljšate življenje in svet, hvala. Vsi dogodki so pripravljeni z dobrim namenom, za ljudi, za lepa doživetja, zato vsakega in vse vabimo na športna tekmovanja, kulturne in druge dogodke. Povedano z verzi pesnika Toneta Pavčka »to je čas dni, ki diše po trgatvi in glagol piti zori v najlepši spregatvi.« Nazdravimo s kozarcem jabolčnega soka ali mošta v prijetni družbi, s prijatelji, tudi na dogodkih ob krajevnem prazniku."

Na priloženi sliki si lahko ogledate program prireditev.

Prijazno vabljeni!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij