Logo MojaObčina.si

Laško

JUTRI
9°C
-5°C
SOB.
6°C
-6°C

2. Festival prostovoljstva bo prihodnji petek

V okviru Nacionalnega tedna prostovoljstva Občina Laško v sodelovanju z OŠ Primoža Trubarja Laško, OŠ Antona Aškerca Rimske Toplice, Hišo generacij Laško, Medgeneracijskim društvom Laško, RKS Območnim združenjem Laško – Radeče, Župnijsko Karitas Laško, Gasilsko zvezo Laško, OZ Slovenskih častnikov Laško in društvi Vesele nogice, Sožitje Laško, ŠMOCL ter drugimi organizira
Festival prostovoljstva v Občini Laško, ki bo v petek, 17. maja 2019, ob 11. uri, na občinskem dvorišču v Laškem.
Namen dogodka je predstavitev delovanja prostovoljskih organizacij obiskovalcem, pridobivanje novih prostovoljcev, povezovanje in zahvala prostovoljcem za njihovo udejstvovanje.Na prireditvi bodo objavljeni tudi rezultati Javnega natečaja za izbor  "Naj prostovoljec/prostovoljka Občine Laško 2018" in podeljena priznanja najboljšim.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi