Logo MojaObčina.si

Laško

DANES
9°C
-5°C
JUTRI
6°C
-6°C
485

Občina Laško je prejela naziv "Prostovoljstvu prijazno mesto 2019

Občina Laško se je v letošnjem letu ponovno prijavila na poziv Slovenske filantropije in že tretjič zapored pridobila naziv "Prostovoljstvu prijazno mesto".Slavnostna podelitev nazivov je potekala ob Slovesnem dnevu prostovoljstva, 14. 5. 2019, v Črni na Koroškem. Na prireditvi so bila podeljena priznanja najzaslužnejšim na področju prostovoljstva, med njimi tudi 22 občinam, ki so prejele naziv Prostovoljstvu prijazno mesto.Za Občino Laško je priznanje prevzel podžupan Občine Laško Jože Senica.Občina Laško ob tej priložnosti čestita in se zahvaljuje vsem prostovoljskim organizacijam, društvom in posameznikom na vseh ravneh delovanja, ki svoj prosti čas namenjajo prostovoljskemu delu, s tem pa zagotavljajo boljšo kakovost življenja občanov in razvoj občine.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi