Logo MojaObčina.si

Križevci

JUTRI
4°C
-3°C
SRE.
5°C
-3°C
2052

PSIHOLOŠKA PODPORA PREBIVALCEM OB EPIDEMIJI

Spoštovani,

 

posredujemo vam informacijo o številki telefona za psihološko podporo prebivalcem ob epidemiji 080 51 00.

 

Številka je namenjena vsem osebam, ki zaradi danih razmer občutijo psihično stisko. Med slednjimi se lahko znajde kdorkoli med nami, tudi zaposleni v službah, ki so namenjene takšni ali drugačni podpori prebivalcem. Posredno pa številka lahko koristi vsem tistim znotraj vašega okolja, ki se redno srečujejo z različnimi populacijami, z osebami v potencialni ali dejanski stiski oziroma z ranljivejšimi na splošno, ker so le-ti bolj dovzetni za negativne vplive pandemije in zaščitnih ukrepov.

 

 

 

Iskrena hvala in vse dobro vam želimo!

 

__________________________

Jasmina Črnko Papić, univ.dipl.etnol. in kult. antrop., MRes in Health Research (UK)

 

Razvojno raziskovalna sodelavka / Skupaj za odgovoren odnos do pitja alkohola/ OE Murska Sobota

 

 

Arhitekta Novaka 2b, SI-9000 Murska Sobota

 

tel.:   +3862 530 21 14

gsm: +386 41  623 974

 

jasmina.crnko-papic@nijz.si 
 

www.nijz.si

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi