Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
23°C
7°C
JUTRI
24°C
14°C
Deli
2275

NOVE PRIDOBITVE V PARKU DOŽIVETIJ V KRIŽEVCIH

 

Pred nekaj dnevi so bile v Parku doživetij v Križevcih nameščene gugalnice za najmlajšo populacijo obiskovalcev. Tri gugalnice bodo tako še dodatno popestrile ponudbo športnih elementov in naprav ter nudile številne lepe trenutke otrokom in njihovim staršem oziroma spremljevalcem.

Doslej so bili v parku prenosni kemični wc, občina pa je prav tako naročila postavitev montažnih sanitarij, ki so odslej ločena za ženske, moške, omogočajo pa tudi dostop invalidom, za katere je v skladu s standardi urejen ločen toaletni prostor. Od obiskovalcev in uporabnikov pričakujemo, da toaletne prostore za sabo počistijo.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi