Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
12°C
5°C
JUTRI
13°C
7°C
2167

MAŠA SLAVINEC IN JAVNKO SAGAJ STA SE UDELEŽILA SPREJEMA PRI ŽUPANU

Župan Občine Križevci mag. Branko Belec,  je dne 15. oktobra 2020 pripravil sprejem za križevska športnika, ki sta v letu 2020 dosegla izvrstne uspehe na športnem področju. 

Maša Slavinec iz Zasadov, ki trenira judo v Judo klubu Križevci pri Ljutomeru, je postala državna prvakinja pri mlajših kadetinjah U16 do 57 kg. Janko Sagaj iz Ključarovcev pa je postal zmagovalec 30. slovenskega kasaškega derbija. Oba športnika že mnogo let dosegata najvišje uspehe na državni ravni, Maša je predhodno osvojila že veliko zmag na pokalih, memorialih, prvenstvih in turnirjih, Janko pa je že vrsto let uspešen in zmaguje na kasaških tekmah.

Župan je obema športnikoma čestital za izvrstne športne rezultate, ki so posledica številnih ur treningov ter odrekanj na mnogih drugih področjih. Zaželel jima je uspešno nadaljnjo športno kariero.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi