Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
5°C
-1°C
JUTRI
5°C
-4°C
2693

Maša Slavinec dvakratna dobitnica zlate medalje

V soboto, 20.6.2020, je Maša Slavinec, tekmovalka Judo kluba Križevci pri Ljutomeru, po dolgem obdobju prepovedi tekmovanj zopet stopila na tekmovalne blazine. V Mariboru se je udeležila 59. turnirja za Baumgartnov pas. Med 119 tekmovalci iz 18 slovenskih in hrvaških klubov si je Maša v kategoriji do 52 kg priborila dve zlati medalji, tako v kategoriji mlajših kadetinj kot v kategoriji kadetinj.

Po končanem tekmovanju se je Maša skupaj z drugimi prleškimi judoisti in trenerji udeležila večkratnega teka po stopnicah na mariborsko Piramido ter tako zaključila uspešen dan.

Čestitke za odlične rezultate!"

 

Pripravila: Darija Zemljič Vrbančič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi