Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
13°C
6°C
JUTRI
12°C
8°C
2082

LOVORJEV VENEC V OBČINI KRIŽEVCI – V ROKAH JANKA SAGAJA

V nedeljo, 13. septembra 2020 se je v Ljutomeru odvijal 30. slovenski kasaški derbi, na katerem je zmagal Janko Sagaj iz Ključarovcev. Janko je tako že tretji član iz družine Sagaj, ki je osvojil kasaški derbi. Pred njim sta bila uspešna že njegov oče Jože v letu 1992 in brat Jože v letu 2016. 

Zmago na nedeljskem tekmovanju sta torej slavila Maugli in Janko Sagaj, drugo mesto je osvojila Analin z Paolom Scamardello, tretje mesto pa Don Saxo z Jožetom Sagajem ml. Vsi trije konji so vzrejeni v hlevu Sagajevih v Ključarovcih in jih trenira Janko Sagaj.

Zmagovalec je z družino in prijatelji, ki mu pri športnem udejstvovanju stojijo ob strani in ga spodbujajo, proslavil enega največjih uspehov, ki jih je moč doseči v kasaškem športu.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi