Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
13°C
-3°C
JUTRI
15°C
-4°C
Deli
1998

KOŠARKARSKO IGRIŠČE PRI OSNOVNI ŠOLI JE PREDANO SVOJEMU NAMENU


Občina Križevci se je lansko leto prijavila na razpis Fundacije za šport. S prijavo je bila uspešna, zato so ji bila zagotovljena sofinancerska sredstva v višini 24.988,00 EUR za izgradnjo košarkarskega igrišča pri OŠ Križevci. Preostanek sredstev je bil zagotovljen iz občinskega proračuna.
Igrišče je že predano svojemu namenu, občina pa želi z investicijami na področju vlaganja v šport še nadaljevati, zato se bo ponovno prijavila na razpis in s sofinancerskimi sredstvi izgradila še kakšno igrišče. Prioritetno si prizadevamo za izgradnjo rokometnega igrišča.

Spletna povezava do Fundacije za šport:
http://www.fundacijazasport.org/si/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!