Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 16.11.2018

jasno
Popoldne bo na Primorskem precej jasno, drugod bo delno jasno z občasno nekoliko povečano oblačnostjo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem do 15 °C.
3°C | 11°C
sobota, 17.11.2018
-1°C | 6°C
nedelja, 18.11.2018
0°C | 6°C
ponedeljek, 19.11.2018
1°C | 4°C
torek, 20.11.2018
1°C | 2°C
Opozorila
Petek, 16.11.2018 ob 12h
V soboto in v nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
3°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

PODELITEV PRIZNANJ NAJBOLJŠIM UČENCEM V ......


OSNOVNA ŠOLA

| |
20.06.2017      13:15
A A

PODELITEV PRIZNANJ NAJBOLJŠIM UČENCEM V KRIŽEVCIH PRI LJUTOMERUDeli:

V sejni sobi Občine Križevci je župan mag. Branko Belec, v torek dne 20. junija  pripravil sprejem za najuspešnejše učence v tem šolskem letu.

Osnovnošolsko izobraževanje le letos zaključil0 24 devetošolcev, štirje izmed teh učencev pa so osnovnošolsko izobraževanje vseh devet let zaključili z odliko. Odličnega uspeha so se tokrat veselili Jean Gal Vajs, Krištof Bohanec, Luka Franov Rakuša in Timoteja Koroša.

Poleg odličnjakov so se sprejema pri županu udeležili še učenci, ki so nase opozorili z izvrstnimi uspehi na državnih tekmovanjih. Vsi od udeleženih so namreč na različnih področjih prejeli zlata priznanja na državni ravni.

Prvošolec Timotej Žnidarič na tekmovanju Matemček, šestošolca Domen Ledinšek in Filip Zver iz Razvedrilne matematike, nadalje Filip Zver še Prvaki znanja, Vesela šola in zlato Vegovo priznanje. Osmošolka Pia Zupančič se ponaša z zlatim uspehom na področju Razvedrilne matematike, Logike, Prvakov znanja in Logične pošasti. Osmošolka Julija Ostrc je prejemnica priznanja Prvaki znanja, njene vrstnice Lara Borovič, Ajda Weis in Sara Zamuda pa so zlato dodale na tekmovanju iz zgodovine. Devetošolci Marko Sagaj, Luka Franov Rakuša, Maj Slavič, Timotei Noah Horvat in Krištof Bohanec so postali Prvaki znanja.

Za uspehe so zaslužni tudi mentorji, ki so učence nadobudno spremljali in jih pripravljali na tekmovanja.

Župan je odličnjakom podelil spominske kipce, ostalim nagrajencem pa knjižne nagrade.

Vsem učencem za nadpovprečne učne dosežke čestitamo in jim želimo, da znanje še naprej nadgrajujejo in poglabljajo. Že stari kitajski pregovor pravi, da je znanje zaklad, ki venomer spremlja svojega lastnika. S svojimi dosežki so učenci opozorili nase in dokazali, da vedo, kako se je potrebno učiti in povezovati različna pridobljena znanja.

Ob zaključku šolskega leta vsem učencem želimo dolge, brezskrbne in kvalitetno preživete počitnice.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA KRIŽEVCI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
November 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
17.11.2018 | Tečaji in delavnice
Tudi brez alkohola so rešitve
19.11.2018 | Tečaji in delavnice
Izdelovanje adventnih vencev
21.11.2018 | Tečaji in delavnice
Romska kuhinja z Zdenkom
16.11.2018 | Umetnost
Razstava umetniških del - Iva Grilec
17.11.2018 | Tečaji in delavnice
Tudi brez alkohola so rešitve
19.11.2018 | Tečaji in delavnice
Izdelovanje adventnih vencev
21.11.2018 | Tečaji in delavnice
Romska kuhinja z Zdenkom
23.11.2018 | Kultura
Jesenski večer v Križevcih pri Ljutomeru

Bodite prvi pri oddaji mnenja.