Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
34°C
19°C
JUTRI
34°C
17°C

ČISTILNA AKCIJA VAŠČANOV NASELIJ BUČEČOVCI IN ZASADI

Vaščani naselij Bučečovci in Zasadi so v soboto, 27. marca 2021 organizirali čistilno akcijo. Rezultat njihovega dela prikazuje, da je veliko ljudi še zmeraj premalo osveščenih in odgovornih glede odlaganja odpadkov v naravo. Veliko težavo so ponovno zaznali na parkirišču preko bencinskega servisa v Bučečovcih, kjer se odpadki kar kopičijo. Številne odvržene pločevinke, plastika in papir v naravi, res niso odraz čiste družbe. Vaščani si želijo čiste okolice, saj se dnevnim delovnim migrantom na tej lokaciji omogoča brezplačno parkiranje. Najmanj, kar lahko pričakujejo od uporabnikov parkirišča pa je prav to, da okolico pustijo čisto in odpadke, ki jih povzročijo vzamejo s sabo ter jih odvržejo v koš na primernem mestu.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi