Logo MojaObčina.si

Križevci

JUTRI
10°C
6°C
TOR.
14°C
7°C

Bolničarji 2. na regijskem preverjanju

V Lendavi je potekalo regijsko preverjanje usposobljenosti ekip prve pomoči Civilne zaščite in Rdečega križa Pomurja. Izvedeno je bilo na širšem območju Lendave, na 4 delovnih mestih (zabava mladine ob potoku, neurje in udar elektrike v parku, prometna nesreča in delovna nesreča), kjer so člani ekipe morali oskrbeti več realistično prikazanih poškodovancev, od tega je bilo potrebno oživljanje na treh osebah.  

Letošnjega tekmovanja se je udeležila ekipa bolničarjev KORK Stara Nova vas ( Janja Zamuda, Boris Zamuda, Monika Šteiner, Danijel Lesničar, Sonja Ščavničar, Martin Žnidarič in spremljevalec Sara  Zamuda ).  Ekipa je zasedla odlično 2. mesto.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi