Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
24°C
14°C
JUTRI
22°C
15°C
Deli
965

Splošna knjižnica Ljutomer: OBVESTILO o začasnem zaprtju

O B V E S T I L O

Vse uporabnike obveščamo, da bo knjižnica zaprta v obdobju od 7. januarja do 18. januarja 2019, in sicer zaradi izvedbe inventure knjižničnega gradiva. V skladu z veljavno področno zakonodajo se inventura knjižničnega gradiva izvede vsakih pet let. Zaradi velikega obsega popisnega gradiva v tem času ni možno vršiti izposoje in sprejemati strank, prav tako ni možno opravljanje storitev po telefonu in po elektronski pošti.

V času izvedbe inventure se ne bo beležila zamudnina, zato vas prosimo, da izposojeno gradivo začnete vračati od 20. januarja 2019 dalje.

  

 Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

                                                                            Splošna knjižnica Ljutomer

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi