Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
25°C
16°C
JUTRI
23°C
10°C
1088

POPIS PREMIČNE KULTURNE DEDIŠČINE LAS PRLEKIJA

 Vabilo k sodelovanju pri pripravi zbirke premične kulturne dediščine Prlekije in razstave o zadružništvu na Slovenskem Spoštovani! Vabimo vas k sodelovanju pri pripravi zbirke premične kulturne dediščine na območju LAS Prlekija (območje občin Apače, Gornja Radgona, Križevci, Ljutomer, Radenci, Razkrižje, Sveti Jurij ob Ščavnici in Veržej). Vabilo velja za ustanove (knjižnice, muzeje) kot tudi za društva in strokovnjake s področja etnologije, sociologije, zgodovine, agronomije ipd. kot tudi za ljubiteljske zbiratelje oziroma za vse tiste, ki bi želeli, da se vaš predmet ali skupina predmetov umesti v register (premične) kulturne dediščine Prlekije oziroma postane del stalne razstave o zadružništvu na Slovenskem.

Za podrobnejše informacije glej prilogo.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi