Logo MojaObčina.si

Križevci

JUTRI
25°C
10°C
SRE.
24°C
14°C
2629

Voščilo župana ob prihajajočem letu 2020

Spoštovane občanke, spoštovani občani!

 

Sreča je tisto, kar bomo ob stisku rok ob prihajajočih praznikih najpogosteje želeli drug drugemu. Kjerkoli jo boste iskali, iskreno upam, da jo boste v prihajajočem letu tudi našli. K srečnemu življenju v naši skupnosti v kateri si delimo usodo, pa prispevamo vsi. Iskrena hvala Vam za vse, kar dobrega postorite za našo občino. Pravijo, da že lepa misel veliko pomeni, moč besede spreminja svet, dobro dejanje pa ga izboljša.

Najprej Vam prisrčno voščim lepe božične praznike. Želim, da jih preživite v osrečujočem okolju, da jih posvetite svoji družini in najbližjim. 

Želim, da bi v novo leto vstopili optimistični, zadovoljni, polni zamisli za skupno prihodnost ter predvsem složni. Tako pripravljeni bomo skupaj pričakali izzive, ki jih v novem letu gotovo ne bo manjkalo.

Pa da ne pozabim na zdravje – mogoče prevečkrat izrečena beseda, vendar menim, da zdravje in osebna sreča največ prispevata k uspešnosti in zadovoljstvu. To pa je tisto, kar potrebujemo, mar ne?  

 

mag. Branko Belec, župan

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi