Logo MojaObčina.si

Križevci

JUTRI
1°C
-5°C
PON.
1°C
-4°C
Deli

16. REDNA SEJA OBČINSKEGA SVETA OBČINE KRIŽEVCI


V sredo, 18. januarja 2017 je potekala 16. redna seja Občinskega sveta Občine Križevci.
Župan mag. Branko Belec je na seji predstavil predlog proračuna za leto 2017. Po predstavitvi proračuna je sledila splošna razprava v kateri so sodelovali člani Občinskega sveta občine Križevci, ki so podali svoja videnja na osnutek proračuna. V naslednjih dneh bodo potekale še seje delovnih teles Občinskega sveta, predlog proračuna je v javni razpravi do 2. februarja 2017, posredovan je bil tudi političnim strankam, ki so zastopane v občinskem svetu ter javnim zavodom.

Dostop do gradiva v zvezi s proračunom Občine Križevci:

http://www.obcina-krizevci.si/obcina-krizevci/obcinski-svet2/seje-in-zapisniki-obcinskega-sveta/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!