Logo MojaObčina.si

Križevci

JUTRI
25°C
14°C
ČE.
25°C
12°C

Z DELOVANJEM BOSTA PRIČELA TUDI VAŠKA ODBORA V BORECIH IN KLJUČAROVCIH


Župan Občine Križevci mag. Branko Belec, je za petek, 4. januarja 2019 sklical zbora občanov v Borecih in Ključarovcih. Potekala sta v gasilskem domu v Borecih in v Ključarovcih. Obe naselji sta brez predstavnikov svoje vasi v Občinskem svetu. Zbora občanov v Borecih se je udeležila svetnica Občinskega sveta Občine Križevci Urška Osterc iz Križevcev, zbora občanov v Ključarovcih pa svetnica Urška Osterc in svetnik David Antolin iz Grab.
Vaščani so izvolili tričlanski vaški odbor v Borecih, katerega bo prihodnje štiriletno obdobje vodil Pavel Zorko kot predsednik, članici pa bosta Silva Duh in Vesna Kitthya. 
V Ključarovcih bo vaški odbor vodil Drago Kšela, člana pa bosta Lidija Koroša in Aleš Skuhala.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi