Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
11°C
0°C
JUTRI
13°C
-2°C
Deli

UREDITEV JAVNIH POTI V BERKOVCIH IN LUKAVCIH

 

V petek, 20. julija 2018 je v prostorih občine Križevci potekal podpis pogodbe za Ureditev javnih poti v Berkovcih in Lukavcih. V sklopu investicije se bo asfaltiralo 540 m ceste v Berkovcih in 145 m v Lukavcih, na obeh odsekih se bo prav tako uredilo odvodnjavanje. Cesti sta trenutno v makadamski izvedbi, po rekonstrukciji bosta široki 3,5 m imeli pa bosta tudi 0,5 m bankine. Župan občine Križevci mag. Branko Belec je povedal, da je v občini še nekaj krajših odsekov javnih poti, ki še niso asfaltirane, vendar je v Načrtu razvojnih programov predvideno, da se bodo asfaltirale v prihodnjih letih.

V postopku javnega naročila je bil izbran najugodnejši izvajalec, to je gospodarska družba GMW d.o.o. iz Turjancev, ki bo pogodbena dela opravila za znesek 135.100,48 EUR z DDV. Nadzor nad gradbenimi deli bo vršil Rudi Sever s.p. iz Stročje vasi. Rok za dokončanje del je 28.9.2018. Investicija je v višini 57.154,00 EUR sofinancirana iz državnega proračuna.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi