Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
14°C
-4°C
JUTRI
10°C
-3°C
Deli

POZIV ZA ODDAJO PRISPEVKOV ZA OBČINSKO GLASILO

Pozdravljene občanke, občani. V pripravi je občinsko glasilo 2018, zato vas  pozivamo, da se tudi sami angažirate in nam pošljete svoje predloge, besedila za objavo v občinskem glasilu na glasobčine@gmail.com, najpozneje do 5.julija 2018 in tako dodate svoj delež letošnjemu glasilu.  Tudi letos bomo poleg prispekov zbirali fotografije za Fotonatečaj UTRIP OBČINE - utrip naših vasi, kjer bomo izbrali in nagradili najlepšo fotografijo za naslovnico in zadnjo stran. Veseli bomo vaših pobud in pomoči. Za vsa dodatna vprašanja sem vam na voljo na 041 643 753 (Andreja Obal, urednica).

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!