Logo MojaObčina.si
DANES
17°C
4°C
JUTRI
17°C
5°C

POZIV K SODELOVANJU V UREDNIŠKEM ODBORU - PRIPRAVA OBČINSKEGA GLASILA

Zainteresirane občane vabimo, da podajo prijavo za sodelovanje v uredniškem odboru za pripravo občinskega glasila. Občinsko glasilo izhaja dvakrat letno. V odbor vabimo dva člana. Vse, ki imate veselje do kreativnega pisanja, pokrivanja dogodkov na območju občine Križevci pozivamo, da svoj interes izkažete na elektronski naslov: info@obcina-krizevci.si, najkasneje do 15. februarja 2023. Osebe, ki bodo povabljene k sodelovanju, bodo z aktivnim delom pričele v mesecu marcu. Takrat se začne zbirati gradivo za poletno izdajo glasila.

V prijavi navedite vaše kontaktne podatke in morebitne izkušnje, ki jih imate doslej s pisanjem. Izkušnje s področja pisanja prispevkov niso pogoj za prijavo, so pa zaželjene.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi