Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
24°C
10°C
JUTRI
24°C
11°C
Deli

Podpisana gradbena pogodba za tretjo fazo zamenjave vodovodnih cevi na trasi med Križevci in Staro Novo vasjo

V četrtek, 28. maja sta župan Občine Križevci mag. Branko Belec in direktorica Komunalnega podjetja Ormož Pavla Majcen, podpisala gradbeno pogodbo v vrednosti 135.055,36 EUR. Nadzor nad gradnjo bo vršilo podjetje AKEN ING d.o.o. iz Borecev.

Pogodba zajema izvedbo tretje faze zamenjave cevi, trasa pa poteka od gasilskega doma v  Iljaševcih do naselja Stara Nova vas, v skupni dolžini 990m. Dimenzija vodovoda je DN150 mm. Na trasi se bodo namestili tudi nadzemni hidranti za požarno varnost in obnovili hišni priključki vseh uporabnikov na liniji. Zadnja faza izvedbe del v naselju Stara Nova vas bo potekala prihodnje leto.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi