Logo MojaObčina.si

Križevci

JUTRI
25°C
14°C
ČE.
25°C
12°C

FORMIRANA STA VAŠKI ODBOR V BERKOVCIH IN KOKORIČIH

V četrtek, 3. januarja 2019 sta potekala zbora občanov v Berkovcih in Kokoričih.
Na zbore občanov so vabljeni vaščani posameznih naselij, in na zborih občanov se skušajo začrtati prioritete dela za naslednje štiriletno obdobje.
Iz naselja Berkovci prihaja svetnik občinskega sveta Občine Križevci, Luka Mlaker. Vaškemu odboru v Berkovcih pa bo prihodnja štiri leta predsedoval Robert Špindler, člana pa bosta Štefan Flajsinger in Rudolf Kurbus.

Zbor občanov je potekal tudi v Kokoričih, od koder prihaja svetnik občinskega sveta Občine Križevci, Anton Petovar. Vaškemu odboru bo že tretji mandat predsedovala Nada Maučec, tudi člana vaškega odbora bosta v nespremenjeni zasedbi Slavko Marinič in Branko Vajs.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi