Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
3°C
-7°C
JUTRI
4°C
-6°C
Deli

Čistilna akcija v Borecih

Prebivalci Borec smo po nekaj letih ponovno združili svoje moči in  v soboto, 22. aprila izvedli čistilno akcijo. Organizatorji akcije so bili Vaški odbor, PGD Boreci in Krajevna organizacija Rdečega križa. Po mrzlem jutru nas je pričakal prekrasen dan in že v zgodnjih jutranjih urah smo izpred Vaško-gasilskega doma v dveh skupinah krenili na spodnji in zgornji konec vasi vse do Kolarjeve farme in očistili vse obcestne jarke in del gozda ob cesti.
Kljub temu, da je bilo tokrat smeti malo manj kot v preteklosti, pa se še vedno čudimo ljudem, ki v jarke prinašajo polne vreče plastenk in drugih smeti in ki spotoma odmetavajo razno embalažo.
Po vsaki taki akciji naše okolje še bolje zadiha, vaščane pa združujejo tudi delovni, ne le veseli dogodki.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!