Logo MojaObčina.si
JUTRI
22°C
5°C
SOB.
15°C
9°C

ČISTILNA AKCIJA PO NASELJIH V OBČINI KRIŽEVCI

V soboto, 11. marca 2023 je potekala čistilna akcija po naseljih v občini Križevci. V sodelovanju z občino Križevci so bili vaški odbori v naseljih zadolženi za izvedbo čistilne akcije. Po vaseh se je zbralo kar nekaj občanov, ki jim je mar za čisto in lepo okolje. Pobrale so se večje količine odpadkov. Udeleženci, ki so se udeležili akcije zbiranja odpadkov bi si želeli, da bi se akciji prihodnje leto pridružilo še več občanov, saj gre nenazadnje tudi za druženje, za povezanost občanov. V naseljih, kjer so vaški odbori bolj aktivni in sodelujejo z vaščani, so pripravili tudi pogostitev za udeležence. V Stari Novi vasi in Dobravi se je akcije udeležilo 51 vaščanov, v Borecih pa okrog 20 vaščanov.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi