Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
2°C
-1°C
JUTRI
0°C
-4°C
Deli
2802

SPREJEM UMETNIKOV IN USPEŠEN ZAČETEK FESTIVALA RE: PANNONIA

Župan Občine Križevci mag. Branko Belec, je v ponedeljek 2. julija v občinskih prostorih sprejel umetnike, ki sodelujejo na festivalu Re: Pannonia. Gre za mednarodni festival, udeleženci prihajajo iz Slovenije, Srbije in Avstrije, na območju Križevcev bodo v tem tednu ustvarjali  na temo DIALOG. Vsak dan so na programu številni spremljevalni dogodki na različnih lokacijah v občini, ki so za obiskovalce brezplačni.
V ponedeljek zvečer je potekal koncert kantavtorja Tadeja Vesenjaka, nastopila je KUD muzika, Mojca Prejac, glasbenica iz Srbije, predstavili so se sodelujoči umetniki.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!