Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
14°C
0°C
JUTRI
12°C
4°C
Deli
1419

Čarobni december v Križevcih

V soboto, 10. decembra je Kulturno društvo Križevci pri Ljutomeru v pričakovanju prazničnih dni pripravilo že drugo prireditev Čarobni december. Z izborom božičnih in drugih pesmi sta nastopila otroški in mladinski pevski zbor OŠ Križevci pod vodstvom mentoric Katje Vunderl in Renate Mikl ob klavirski spremljavi prof. Katje Žibrat. Z glasbenimi točkami so nastopili tudi gostje Kitarska sekcija iz Radencev in posebej njihov vodja Jože Farkaš. Učenci Glasbene šole Slavka Osterca iz Ljutomera, ki prihajajo iz naše občine, pa so bili odlični na svojih instrumentih: Domen Onassis na klavirju, Ajda Weis na harmoniki, Lucija Divjak in  Lara Weis na violini, Ana Marija Divjak na flavti in štirje pozavnisti: Žan Žuman, Krištof Bohanec, Maj Slavič in Maj Prelog. Manica Sušec je pripravila in izvedla pravljico Deklica z vžigalicami, ob njej pa je nastopila Žanin Tobias. Program je bil prežet s toplino in je imel pridih po prazničnih dneh, ko smo si bliže in si izkazujemo zaupanje in ljubezen. Gledalci, ki so napolnili dvorano, so tako šli domov polni prijetnih doživetij. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!