Logo MojaObčina.si

Križevci

JUTRI
2°C
-4°C
NED.
2°C
-5°C

PGD Stara Nova vas je razkuževalo Bivalno enoto varovancev v Križevcih

Gasilci PGD Stara Nova vas so v petek zjutraj izvedli preventivo temeljito dezinficiranje zunanjih prostorov Bivalne enote varovancev v Križevcih. Pri razkuževanju so ravnali v skladu s smernicami in navodili Nacionalnega inštituta za javno zdravje in Gasilske zveze Slovenije za preprečevanje širjenja okužb s korona virusom.

 

Ko v času epidemije redne službe dela ne zmorejo več oziroma je razkuževanje zaradi preprečevanja virusa nujno, se vključijo gasilci. Predvsem v domovih za starejše, varstvenih centrih, zdravstvenih domovih, šolah. Organizirani so tako, da delovanje javne gasilske službe ni ogroženo.

 

Pri razkuževanju so uporabili vsestransko visoko aktivno razkužilo za varno in učinkovito zaščito pred virusi. Gasilci so bili opremljeni z varovalno opremo, izvedli pa so dezinfekcijo vseh zunanjih prostorov in predmetov.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi