Logo MojaObčina.si

Križevci

DANES
26°C
15°C
JUTRI
22°C
10°C

AJPES OBVEŠČA: Oddaja letnih poročil za leto 2021

Murska Sobota, 19. 1. 2022

Oddaja letnih poročil za leto 2021 AJPES je pooblaščen za zbiranje, obdelovanje in posredovanje podatkov iz letnih poročil poslovnih subjektov v skladu z zakoni ter za javno objavljanje letnih poročil in drugih podatkov poslovnih subjektov. V skladu s predpisi poslovni subjekti AJPES predložijo letna poročila za državno statistiko in za zagotovitev javnosti. Večina poslovnih subjektov predloži letno poročilo hkrati za namen državne statistike in za namen zagotovitve javnosti ter tudi za davčni namen. Več o oddaji letnih poročil v AJPES za leto 2021 lahko preberete na spodnji povezavi.

https://www.ajpes.si/Letna_porocila/Predlozitev

Register neposestnih zastavnih pravic in zarubljenih premičnin Register neposestnih zastavnih pravic in zarubljenih premičnin je javna in centralno vodena informatizirana baza podatkov o zastavnih pravicah in prepovedih odtujitve in obremenitve na premičninah. Brezplačni dostop do javnih podatkov najdete na portalu AJPES pod povezavo eRZPP Vaš AJPES

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi