Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
6°C
-3°C
JUTRI
7°C
-5°C
Deli
2054

Zaključni turnir 18. OSREDNJE SLOVENSKE ŠAHOVSKE LIGE 2017

Zaključni turnir 18. OSREDNJE SLOVENSKE ŠAHOVSKE LIGE je bil izveden v Komendi v dvorani Prostovoljnega gasilskega društva Komenda. Nastopilo je deset ekip. Odigrali so pet kol, tempo 15 minut na igralca. V hudi konkurenci za vrh je zmagala ekipa ŠK Komenda Popotnik, ker je imela tretji kriterij boljši od ostalih.

Vrstni red je bil sledeči: ŠK Komenda Popotnik 12,5 točk, ŠK Ljubljana 12,5 točk, ŠK Trzin Buscotrade 2 12 točk, ŠS Bor Dob 11,5 točk, ŠK Višnja gora – Stična 10,5 točk, ŠD Mengeš – Trzin 10,5 točk, DU Kamnik 9,5 točk, ŠK Trzin Buscotrade 1 8,5 točk, Klinični center 6,5 točk, Dom-in agencija za nepremičnine 6 točk.

Za ekipo ŠK Komenda Popotnik so igrali: Blaž Debevec, Jan Šubelj, Jan Marn, Martin Perme.

 

Poglajen Franc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!