Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

delno oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
5°C | 14°C
torek, 23.10.2018
6°C | 15°C
sreda, 24.10.2018
7°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Pet dni kraškega terena za komendske ......


ŠPORT

| |
20.03.2018      21:05
A A

Pet dni kraškega terena za komendske orientacisteMladi komendski orientacisti
Mladi komendski orientacisti
Deli:
Lipica Open je največje mednarodno orientacijsko tekmovanje v Sloveniji. Na njem vsako leto tekmuje več kot 1200 tekmovalcev iz vseh koncev sveta.Tudi med slovenskimi orientacijsti je to tekmovanje, ki poteka na zahtevnih kraških terenih, pomembno, saj se z njim začne nova tekmovalna sezona. Prva tekma je vedno nekakšen pokazatelj, kako dobro smo čez zimo trenirali.

Tekmovanje traja pet dni, od sobote do srede. Medalje za najboljše so letos podelili dvakrat. Prvič za najhitrejše med vikendom in drugič za najboljše vseh pet dni. Med člani OK Komenda sta na prvi podelitvi stala na odru za zmagovalce Brina in Anže Kölner, ki sta tekmovala v kategoriji Ž10 in M10. Kar nekaj naših tekmovalcev pa je med zidki, kamenjem in včasih tudi trnjem na progi iskalo kontrolne točke vseh pet dni in odrezali so se več kot odlično. Blaž Kölner je slavil v kategoriji M35, v kategorijah Ž14, Ž16, Ž18 in Ž20 so bronasto medaljo osvojile Karin Pust, Katja Babič, Zala Zavrl in Monika Ravnikar.

Uvod v novo sezono je bil zelo uspešen in komaj čakamo naslednjih tekmovanj. Ena izmed priložnosti bo zagotovo v nedeljo, 15. aprila, ko bo OK Komenda organiziral orientacijsko tekmovanje v Zalogu pri Cerkljah, kjer bo tudi proga, na kateri se lahko, brez strahu, preizkusijo tudi družine. Lepo vabljeni.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ORIENTACIJSKI KLUB KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ORIENTACIJSKI KLUB KOMENDA
ORIENTACIJSKI KLUB KOMENDA
ZAJČEVA CESTA 21
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo