Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.08.2018

pretežno jasno
Ponoči bo večinoma jasno. Zjutraj se bo na jugovzhodu rahlo pooblačilo. Najnižje jutranje temperature bodo večinoma od 13 do 16, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 32°C
nedelja, 19.08.2018
17°C | 32°C
ponedeljek, 20.08.2018
16°C | 32°C
torek, 21.08.2018
17°C | 32°C
Opozorila
Petek, 17.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Pet dni kraškega terena za komendske ......


ŠPORT

| |
20.03.2018      21:05
A A

Pet dni kraškega terena za komendske orientacisteMladi komendski orientacisti
Mladi komendski orientacisti
Deli:
Lipica Open je največje mednarodno orientacijsko tekmovanje v Sloveniji. Na njem vsako leto tekmuje več kot 1200 tekmovalcev iz vseh koncev sveta.Tudi med slovenskimi orientacijsti je to tekmovanje, ki poteka na zahtevnih kraških terenih, pomembno, saj se z njim začne nova tekmovalna sezona. Prva tekma je vedno nekakšen pokazatelj, kako dobro smo čez zimo trenirali.

Tekmovanje traja pet dni, od sobote do srede. Medalje za najboljše so letos podelili dvakrat. Prvič za najhitrejše med vikendom in drugič za najboljše vseh pet dni. Med člani OK Komenda sta na prvi podelitvi stala na odru za zmagovalce Brina in Anže Kölner, ki sta tekmovala v kategoriji Ž10 in M10. Kar nekaj naših tekmovalcev pa je med zidki, kamenjem in včasih tudi trnjem na progi iskalo kontrolne točke vseh pet dni in odrezali so se več kot odlično. Blaž Kölner je slavil v kategoriji M35, v kategorijah Ž14, Ž16, Ž18 in Ž20 so bronasto medaljo osvojile Karin Pust, Katja Babič, Zala Zavrl in Monika Ravnikar.

Uvod v novo sezono je bil zelo uspešen in komaj čakamo naslednjih tekmovanj. Ena izmed priložnosti bo zagotovo v nedeljo, 15. aprila, ko bo OK Komenda organiziral orientacijsko tekmovanje v Zalogu pri Cerkljah, kjer bo tudi proga, na kateri se lahko, brez strahu, preizkusijo tudi družine. Lepo vabljeni.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ORIENTACIJSKI KLUB KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!