Logo MojaObčina.si

Komenda

JUTRI
23°C
11°C
PET.
24°C
11°C
Deli
1066

Organiziran odhod na novoletni tečaj smučanja in bordanja na Krvavcu tudi iz Most

Športno društvo Sonček bo v času novoletnih počitnic organiziral začetni, nadaljevalni in izpopolnjevalni tečaj smučanja in bordanja na Krvavcu. Tečaj bo potekal od ponedeljka , 26., do četrtka, 29. decembra 2016.   Prevoz bo organiziran iz Ljubljane na levem parkirišču hale Tivoli in pred OŠ Maksa Pečarja Črnuče, iz Domžal pred OŠ Domžale, iz Radomelj pred OŠ Preserje pri Radomljah, iz Mengša pred Gasilnim domom, iz Most na avtobusni postaji pred trgovino Tuš in iz Šenčurja pred OŠ Šenčur.

Smučarsko opremo imajo otroci shranjeno na Krvavcu, kjer je zanje pripravljen tudi topli obrok.

 

Tečaji niso namenjeni le pridobivanju smučarskega znanja, ampak tudi druženju na snegu, učenju samostojnosti, pridobivanju socialnih veščin.

 

Več informacij o tečaju smučanja in bordanja si lahko preberete na prenovljeni spletni strani društva in FB strani društva, ŠD Sonček ali z e mailom na info@sd-soncek.si.

 
Tina Drolc za
Športno društvo Sonček

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi