Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

delno oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 29°C
torek, 24.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 25.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 26.07.2018
16°C | 30°C
petek, 27.07.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
29°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Luka Lukšič tretji v državi


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
07.02.2018      6:14
A A

Luka Lukšič tretji v državiDeli:

V soboto, 27.1.2018 se je v Šenčurju odvijalo Državno prvenstvo v judu za kategorijo U14 - starejše dečki in starejše deklice. Komendčani smo se tja odpravili s petimi borci, ki so se hrabro borili.

LUKA LUKŠIČ je branil naslov lanskega državnega prvaka v U12 in sicer letos kot mlajši v višji starostni kategoriji, kjer je tekmovalo kar 19 tekmovalcev. Prvo borbo je začel odlično in v dobri minuti premagal nasprotnika iz Judo kluba Duplek. V četrt-finalu je naletel na dobro poznanega rivala, leto starejšega Žana Kostanjška, katerega mu kljub dobri taktiki ni uspelo premagati. Luka je rahlo razočaran tekmovanje nadaljeval v repasažu, kjer si je s še dvema zmagama priboril borbo za 3. mesto z Bežigrajčanom ter ga z ipponom porazil v hitrih 18 sekundah ter uspešno zaključil na 3. mestu. Pri judu je veliko odvisno tudi od žreba, kjer se določijo prve borbe. Vsekakor bi se pri drugačnem žrebu Luka lahko boril z zmagovalcem Žanom tudi v finalu, kar pa bi spet lahko prineslo drugačne rezultate.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO BORILNIH VEŠČIN KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!