Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
10°C
-1°C
JUTRI
7°C
5°C
2257

Judoisti s polaganjem pasov uspešno zaključili šolsko leto

 

Konec šolskega leta je pred vrati, prav tako pa se sezona zaključuje tudi za judoiste Judo kluba Komenda. Po najuspešnejšem letu do sedaj, tako po številu članov kot tudi številu zmag na Pokalnih in Državnih tekmovanjih in prvi nastopi ter stopničke na Mednarodnem tekmovanju, si člani Judo kluba Komenda zaslužijo počitnice, ki pa bodo vsekakor ostale aktivne. Celoletne treninge so sklenili z izpitom za napredovanje po pasovih. Prvi se je odvijal v ponedeljek 11.6.2018 v Komendi, kjer so se zbrali vsi člani iz Komende, Kamnika, Trzina in Šmartnega v Tuhinju, drugi pa v torek, 12.6.2018 v Litiji. Podatek, da je vseh 88 prijavljenih kandidatov uspešno položilo višji pas priča o dobrem delu vodstva in trenerjev kluba. Izpite je vodil g. Milan Kunčić, ki je tudi podelil diplome. Ob zaključku so bili vsi člani in njihove družine vabljeni tudi na piknik, kjer so se ob dobri hrani in druženju lahko udeležili tudi raznih športnih iger. Sedaj je sezona zaključena do naslednjih poletnih priprav v Izoli. Nova barva okrog pasu otrok je prinesla velike nasmeške na njihovih obrazih in novo motivacijo za nadaljevanje vse do mojstrskega pasu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij