Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Ponoči in zjutraj bo zmerno do pretežno oblačno. Predvsem na zahodu so še možne manjše padavine. Po nižinah vzhodne Slovenije bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 10, na Primorskem do 15 °C.
10°C | 18°C
sreda, 15.10.2018
10°C | 14°C
četrtek, 17.10.2018
11°C | 17°C
petek, 18.10.2018
11°C | 20°C
sobota, 19.10.2018
9°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 15.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Judoisti osvojili ekipno 2. mesto na Pokalu ......


ŠPORT, VRTEC, OSNOVNA ŠOLA, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
27.01.2018      17:39
1
A A

Judoisti osvojili ekipno 2. mesto na Pokalu VelenjaDeli:

V soboto, 20. januarja 2018 se je v Velenju odvijal judo pokal, kjer so judoisti Judo kluba Komenda s svojimi podružnicami v Kamniku in Tuhinju izmed enajstih klubov, ki so se v kategoriji U10 in U12 potegovali za pokal, osvojili ekipno 2. mesto. Vsaka zmagana borba štirinajstih judoistov, ki so se borili v teh dveh kategorijah je prinesla točke in seštevek je pokazal odličen rezultat, ki je zelo razveselil naše tekmovalce. Sicer se je tekmovanja udeležilo več kot 200 judoistov iz 13 klubov. Več kot odlično so se borili tudi vsi naši člani, ki so začeli trenirati šele letos in so že zaplavali v tekmovalne vode.

 

Rezultati:

U8
1. mesto ..............Matic Levec
2. mesto..............David Kuhar
4. mesto..............Filip Strnad

U10 in U12

1. mesto............ Nik Levec
1. mesto............ Darko Erić
1. mesto.............Gašper Romšak
1. mesto............Gal Podbelšek
1. mesto.............Karim Veinhandl

2. mesto............ Manca Kastelic
2. mesto............ Naja Pavli
2. mesto............ Leon Adrović
2. mesto............ Luka Kuhar
2. mesto............ Tristan Petrusić

3. mesto……… Matevž Romšak

5. mesto........... Ažbe Torkar
5. mesto........... Mykhailo Olishevski

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO BORILNIH VEŠČIN KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Jožef Pavlič
Jožef Pavlič Se strinjam0 Se ne strinjam0
Čestitam mladim judoistov za ta velik uspeh, prav tako njihovim trenerjem. Le tako naprej, kajti le zavzeto delo - treningi - prinašajo rezultat. Komenda bo tako lahko postala eden izmed glavnih centrov juda v Sloveniji. Všeč mi je, da so mladi tekmovalci na fotografijah, ko prejemajo medalje, pa tudi sicer. Edino kar pogrešam, je pri nekaterih fotografijah slabša kakovost, čeprav so tekmovalci prepoznavni, predvsem pa podpisi (ime in priimek, starost, osvojena medalja ...) Tekmovalci in trenerji se poznajo, ožji krog občanov tudi, širši krog pa ne. Vem, da je to več dela, a fotografije bi morale biti podpisane, je to zelo dragoceno za poznejše čase, dokumentacijo kluba. Čez leta nihče več dobro ne ve, kdaj je bilo to, kje, kdo je bil tam. Posebej pri starejših nepodpisanih fotografijah. Sam sem jih takšne dobil iz raznih virov, nekatere stare več kot sto let, pa nihče ne ve, kdo je na njih.
Vse dobro in še veliko tako razveseljujočih novic! Čestitke vodstvu kluba in trenerjem, da mlade navdušujejo za šport, prestajanje naporov in jih s tem dobro pripravljajo na poznejše zahtevno življenje!

28.01.2018 ob 8:53:48 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran


DRUŠTVO BORILNIH VEŠČIN KOMENDA
DRUŠTVO BORILNIH VEŠČIN KOMENDA
MOSTE 40 H
Tel:040262901
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
16.10.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo