Logo MojaObčina.si

Komenda

JUTRI
14°C
1°C
SOB.
4°C
-7°C
Deli
2053

JUDOIST ANDRAŽ URANIČ OSVOJIL BRON

 

V soboto, 20.5.2017 se je Judo klub Komenda udeležil Palijevega memoriala v Šiški, v kategoriji U14 - starejši dečki. Na uradni tekmi, ki šteje za točke pokala so se borili trije naši tekmovalci in v mednarodni konkurenci osvojili dobre rezultate.
Najvišje in sicer na 3. mesto se je povzpel Andraž URANIČ, v kategoriji -66kg. To je skoraj uspelo tudi njegovemu bratu dvojčku Aljažu URANIČU, ki se je tokrat boril v nižji težinski kategoriji, a je v borbi za 3. mesto izgubil in se tako moral zadovoljiti s še vedno odličnim 5. mestom. Po poškodbi obeh kolen pa se že uspešno vrača tudi Alex KEŠPERT. Na treningih in tekmi se je boril odlično, vseeno pa se pozna njegovo pomanjkanje tekmovalnih izkušenj, kar pa bo kmalu nadoknadil. Alex je osvojil 9. mesto. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!