Logo MojaObčina.si

Komenda

JUTRI
13°C
1°C
ČE.
12°C
0°C
Deli
1824

Judo prijateljsko tekmovanje za najmlajše

Pretekli teden v četrtek  30.11.2017, je v ŠD GIB Šiška potekalo »1. Judo prijateljsko tekmovanje« za najmlajše judoiste in judoistke. Organizator, eden izmed največjih slovenskih klubov – Judo klub Šiška je k sodelovanju povabil tudi naš Judo klub Komenda.

Tekmovanja se je udeležilo preko 100 otrok iz treh prijateljskih klubov JK SOKOL LJUBLJANA, JK KOMENDA, JK OLIMPIJA ter domačega ŠD GIB ŠIŠKA.

Otroke so tokrat v velikem številu ob borilnih prostorih spremljali tudi starši, ki so vsi v športnem duhu spodbujali mlade športnike. Vsi otroci so pokazali veliko poguma in želje po dokazovanju.Za nekatere pa je bila to tudi prva tekmovalna izkušnja zato jim še posebej čestitamo. Judo klub Komenda je pripeljal kar 29 mladih tekmovalcev, ki so osvojili odlične rezultate. Skupno so dosegli  11 odličij, 7 drugih  in 8 tretjih mest.

Po končani tekmi smo otroke nagradili še z obiskom trampolin sobe, kjer so ob nori zabavi tudi trenirali.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!