Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

pretežno jasno
Danes bo povečini sončno, zjutraj bo po nekaterih kotlinah in dolinah megla. Popoldne v hribovitem svetu ni povsem izključena kakšna kratkotrajna ploha ali nevihta. V Vipavski dolini in na Krasu bo prehodno pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28, na Primorskem do 30 °C.
15°C | 27°C
petek, 19.09.2018
15°C | 28°C
sobota, 21.09.2018
14°C | 30°C
nedelja, 22.09.2018
15°C | 20°C
ponedeljek, 23.09.2018
13°C | 21°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
27°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

JUDO KLUB KOMENDA SKUPNO OSVOJIL 2. MESTO


ŠPORT

| |
09.04.2017      16:21
A A

JUDO KLUB KOMENDA SKUPNO OSVOJIL 2. MESTODeli:

V soboto, 8.4.2017 je v Žireh potekal 1. Pokal Žirov, na katerem je tekmovalo več kot 350 tekmovalcev in se za pokal potegoval 16 judo klubov iz cele Slovenije. Judoisti Komende so z velikim nasmeškom na obrazu v zrak dvignili srebrn pokal, saj so z odličnimi borbami in vrhunskimi rezultati skupno dosegli največ točk, takoj za domačim klubom Žiri in osvojili 2. mesto. Borili so se tekmovalci kategorij U8, U10, U12 in U14 in končen seštevek zmag je prinesel neverjeten uspeh za celoten klub, na katerega smo lahko zelo ponosni in bo še dolga leta, že kot naš tretji pokal krasil našo dvorano. Čestitke vsem tekmovalcem, ki so resnično pokazali, da se lahko kosajo z vsemi uveljavljenimi in veliki klubi. Vsekakor gre pohvala tudi trenerjem za dobro delo z otroci na treningih in vodenje na tekmi!

REZULTATI:
1. mesto:
VEINHANDL OBAID Haya
KASTELIC Manca
ADROVIĆ Leon
PAHOR Žiga
PLANTARIČ Arne
LUKŠIČ Luka

2. mesto:
VEINHANDL Karim
KEŠPERT Alex
ZADRGAL Peter
BARIŠIĆ Tim
PETRUŠIČ Tristan

3. mesto:
JELNIKAR Mark
LEVEC Nik
PODBELŠEK Gal
LUKŠIČ Mark
ERIĆ Darko
GROŠELJ Jan Tian
KLEMENC Tomaž
URANIČ Aljaž
PODBEVŠEK MIKLAVČIČ Lili
KOSEC Kristjan Maks

5. mesto:
KRALJ Lan
BUKOVIČ Mark
PAHOR Zoja
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO BORILNIH VEŠČIN KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!